Zdajemy sobie sprawę z tego, że zachowanie ciepła w domu, firmie czy w jakimkolwiek innym budynku, jest kwestią priorytetową. Dlatego też, tak istotne jest zainwestowanie w termoizolacje obiektu. Zajmujemy się m.in. produkcją wysokiej jakości Styropianu zapewniających satysfakcję oraz realną oszczędność naszych klientów. Polecamy zapoznać się ze sporą liczbą atutów naszych termoizolacji, wśród których znajduje się najwyższy standard tworzywa, solidność i optymalna cena.

Dlaczego warto wybrać termoizolacje?

Termoizolacje
Cena na każdą kieszeń

Dla naszych klientów bardzo ważne jest to, że oferowane przez nas termoizolacje dostępne są dla nich w bardzo korzystnych cenach. Dzięki temu każdy może zabezpieczyć swój dom czy firmę.

Termoizolacje
Różne wykorzystanie

Termoizolacje można zastosować w wielu miejscach, takich jak tarasy, dachy, ściany, fundamenty, stropodachy itd. Ponadto znajdują się u nas materiały spełniające oczekiwania każdego klienta.

Termoizolacje
Dostosowane do różnych rodzajów dachów

Bez obaw można je montować zarówno na dachach płaskich, jak i odwróconych. Nie ma znaczenia również to, czy są one nowe, czy też zmodernizowane.

Termoizolacje
Tylko najlepsze tworzywo

Do wykonania termoizolacji wykorzystujemy jedynie najtrwalsze i najsolidniejsze materiały. Dzięki temu zawsze uzyskujemy gwarancję jakości.

Termoizolacje
Oszczędność ciepła

Kolejnym ważny argumentem przemawiających na korzyść termoizolacji jest fakt, iż zapobiegają utracie ciepła. Statystyki pokazują, że ściany, które nie były izolowane, tracą nawet 35% ciepła.

Termoizolacje
Ekologiczne

Dzięki zadbaniu o termoizolację w firmie czy w domu można znacznie poprawić efektywność ekologiczną. Duże znaczenie ma tutaj również jakość tworzywa, które zostały wykorzystane.

Kazimierczuk - Elementy dekoracyjne
Siedziba firmy
Kazimierczuk - Elementy dekoracyjne
Zakład produkcyjny / adres korespondencji
Kazimierczuk - Elementy dekoracyjne
Punkt sprzedaży/zamówienia
Kazimierczuk - Elementy dekoracyjne
Biuro : +48 506 115 159
Właściciel firmy Jan Kazimierczuk+48 668 311 449
Przedstawiciel Handlowy Mateusz Kazimierczuk+48 506 084 008
+48 668 311 449

Facebook