Styropian EPS można znaleźć także pod inną nazwą, czyli polistyren ekspandowany. Powstaje on dzięki spienieniu polistyrenu, który następnie zostaje odpowiednio uformowany w płyty o różnych grubościach, długościach, a czasem nawet w rozmaitych kształtach. Wyróżnia się porowatością oraz dużą ilością powietrza w swojej strukturze. Nie da się ukryć, że to jeden z najpowszechniejszych typów styropianów, jakie można znaleźć w Polsce. Jego sekret tkwi przede wszystkim w tym, że przynosi wiele korzyści.

Dlaczego warto wybrać ?

Styropian EPS
Różna grubość

Dużą zaletą tego tworzywa jest przede wszystkim to, że może być dostępne w szerokiej gamie grubości, dzięki czemu spełnia różne oczekiwania.

Styropian EPS
Wiele zastosowań

Kolejną kwestią, za którą docenia się styropian EPS, jest możliwość wykorzystania go w wielu miejscach i na różne sposoby, np. przy izolacji podłogi, dachu, fundamentów itd.

Styropian EPS
Korzystna cena

Innym atutem jest także to, że nasz styropian, a dokładnie jego cena jest niezwykle opłacalna w stosunku do jakości, jaką posiadamy.

Styropian EPS
Idealny dla wymagających

Każdy, kto oczekuje wysokiej jakości wykonania oraz efektowności, koniecznie powinien postawić właśnie na to tworzywo. Jeśli inne materiały nie dają rady, to styropian EPS na pewno sobie poradzi.

Styropian EPS
Perfekcja gwarantowana

Wśród fachowców styropian EPS uznawany jest za jeden z najbardziej solidnych. W dodatku praca przy nim jest znacznie łatwiejsza oraz dokładniejsza.

Styropian EPS
Stworzony do izolacji

Koniecznie trzeba wyróżnić styropian EPS za to, że tak dobrze radzi sobie z izolacją, dbając o jak największe zachowanie ciepła w domu. Poza tym wykorzystuje się go też do izolacji akustycznej.

Kazimierczuk - Elementy dekoracyjne
Siedziba firmy
Kazimierczuk - Elementy dekoracyjne
Zakład produkcyjny / adres korespondencji
Kazimierczuk - Elementy dekoracyjne
Punkt sprzedaży/zamówienia
Kazimierczuk - Elementy dekoracyjne
Biuro : +48 506 115 159
Właściciel firmy Jan Kazimierczuk+48 668 311 449
Przedstawiciel Handlowy Mateusz Kazimierczuk+48 506 084 008
+48 668 311 449

Facebook