Kazimierczuk - Elementy dekoracyjne

Oferujemy spadki dachowe, które zapewniają odpowiedni kąt nachylenia we właściwych miejscach. Dzięki temu woda może swobodnie spadać do otworów spustowych bądź rynien. Takie rozwiązanie jest korzystne m.in. ze względu na niższe koszty w porównaniu do dopasowywania konstrukcji dachu. Poza tym wykorzystujemy spadki dachowe wykonane z wysokiej jakości styropianu, który jest lekki, więc ogranicza ciężar dachu, a przy tym zapewnia izolację termiczną.

Dlaczego warto wybierać nasze spadki dachowe?

Spadki dachowe
Różnorodne rodzaje płyt

Zapewniamy szeroki wybór spadków dachowych, spośród których można wybrać płyty skośne, korytowe lub grzbietowe. Dzięki temu sprawdzą się w wielu przypadkach i na różnych powierzchniach.

Spadki dachowe
Wykonane z wysokiej jakości styropianu

Wykorzystujemy najwyższej jakości styropian i okleiny z papy podkładowej na welonie szklanym. W ten sposób mamy pewność, że nasi klienci będą zadowoleni z otrzymanego efektu.

Spadki dachowe
Spełniają wiele funkcji

Jednym z najważniejszych zadań spadków dachowych jest odwodnienie tej powierzchni. Jednak wykorzystanie styropianu sprawia, że są też doskonałą izolacją termiczną.

Spadki dachowe
Prosty montaż

Klienci otrzymują od nas wyprofilowane oraz opisane płyty, do których dołączamy dokładną instrukcję. Dzięki temu montaż spadek dachowych jest naprawdę szybki i łatwy.

Spadki dachowe
Pozwala na uzyskanie dowolnego kąta nachylenia

Właściwy kąt nachylenia sprawia, że z łatwością można dopasować spadki do rodzaju dachu, np. płaskich. Przy tym nie zaburzają koncepcji projektu budynku.

Spadki dachowe
Możliwość dostosowania wymiarów

Standardowe płyty styropianowe mają wymiary 100×100 cm. Jednak my podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, więc po wcześniejszym uzgodnieniu wykonujemy również płyty innych rozmiarów.

Kazimierczuk - Elementy dekoracyjne
Siedziba firmy
Kazimierczuk - Elementy dekoracyjne
Zakład produkcyjny / adres korespondencji
Kazimierczuk - Elementy dekoracyjne
Punkt sprzedaży/zamówienia
Kazimierczuk - Elementy dekoracyjne
Biuro : +48 506 115 159
Właściciel firmy Jan Kazimierczuk+48 668 311 449
Przedstawiciel Handlowy Mateusz Kazimierczuk+48 506 084 008
+48 668 311 449

Facebook